Interiér na míru dle Vašeho přání

Jistě se shodneme, že sehnat šikovného řemeslníka je dnes mnohdy nadlidský úkol. A my jsme se rozhodli Vám s tím pomoci. Nabízíme tedy možnost komplexního řešení stavby, včetně interiéru. V případě zájmu o tuto variantu se Vám bude věnovat náš odborník a společně vyberete z nabídky několika typových řešení a vybavíte si díky nám dům přesně podle Vašich představ.

Základní provedení MODULu 1A/B až 6A/B

  • bílé lamino Egger W980
  • dvířka lamino bíle Egger W 980, hrany ABS
  • pracovní deska v dekoru světlého betonu
  • panty Strong
  • zásuvky Strongbox
  • úchytky černé matné Nakana délka 128 mm
  • LED osvětlení
  • dřez Franke ETN 614 N Ethos
  • baterie Franke FC 650 chrom
  • odpadkový koš Gollinucci Linea 51

Vybírat si můžete z velkého množství dekorů a dalšího příslušenství a doplňků, které pro Vás připravujeme. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit pomocí našeho kontaktního formuláře nebo na TEL. +420 777 251 607 nebo E-MAIL interier@vomostav.czMODUL 1A/B
Jste singles, nebo žijete v páru? Navrhli jsme pro Vás interiér tohoto domu pro plnohodnotné bydlení 2 osob. Ač to nevypadá, naleznete v něm spoustu úložných míst, kam si můžete dát veškeré sve nezbytnosti. I přes omezený prostor v domečku vykouzlíte v plně vybavené kuchyni vše, na co budet mít chuť. Pohodlě se pak můžete usadit u televize a večer se bez kompromisů vyspíte na pořádné posteli.
MODUL 2A/B
Máte rádi malý a útulný prostor a přitom chcete mít kromě obýváku oddělenou plnohodnotnou ložnici? Tento domek je uzpůsoben pro komfortní bydlení 2 lidí. V obývací kuchyni pohodlně pohostíte klidně i čtyři hosty. Relaxovat můžete na sofa u oblíbeného seriálu nebo se jen kochat pohledem skrze francouzské okno na zahradu.
MODUL 3A/B
Domek ve verzi 2+KK nebo 3+KK skvěle poslouží pro bydlení až 3členné rodiny. V domě můžeme vytvořit jak prostor pro caparty, tak pro dospěláky. A že se tam ve třech nevejdete? Napište nám, pomůžeme Vám vyřešit nábytek v pokojích dle Vašich potřeb pro malé i pro velké.
MODUL 4A/B
Interiér domečku skvěle poslouží i čtyr-členné rodině, nebo jako prostorná víkendová chata. Rozvržení nábytků vychází z potřeb pro rodinu s dvěma dětmi. Pokud ale žijete v menším počtu, může Vám jeden z pokojů skvěle posloužit jako domácí kancelář či ateliér. Naváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv speciálním požadavkem, rádi Vám návrh upravíme na míru.
MODUL 5A/B
Do toho domečku se hravě poskládá i pěti členná rodinka. V obytné kuchyni s obývákem je dostatek prostoru pro větší jídelní stůl a s velikostí pohovky si příliš hlavu lámat nemusíte, padne sem téměř každý kus, který se Vám zalíbí. V pokojích pro Vás rádi vytvoříme zázemí jak pro malé, tak velké, včetně dostatku úložných prostor.
MODUL 6A/B
Tak tomuhle domečku říkáme bydlení bez kompromisů. S dostatkem místa, velkou vybavenou kuchyní a obývákem je dům předurčen početným rodinkám a nebo těm, kteří milují dostatek prostoru či velké návštěvy. Celkový prostor domečku Vám s radostí dotvoříme na míru podle Vašich potřeb.