Něco o naší firmě

Kořeny naší firmy sahají do roku 2012 a od roku 2017 se zaměřujeme na modulové dřevostavby. Nadchla nás tehdy myšlenka nabídnout zajímavou i cenově dostupnou alternativu bydlení či komerčního prostoru a rozšířit tak tradici, kterou se dřevostavby pyšní v USA, Nizozemí, Velké Británii i sousedním Německu.
Za léta praxe jsme nabyli přesvědčení, že lze postavit dřevostavbu vysoké kvality za příznivou cenu. To je možné díky našemu týmu zručných odborníků s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví. Klademe důraz především na precizní zpracování a správné dodržení všech technologických postupů. Navíc neustále sledujeme moderní trendy v oboru.
Naší další předností je rychlost. Výstavba modulové dřevostavby totiž trvá o 60 % kratší dobu, než tradiční stavba.
Stavíme také na principech udržitelnosti tím, že šetříme přírodní zdroje ve všech etapách výstavby. Zpracování dřeva je energeticky mnohem méně náročné, než výroba cihel či panelů. Díky tomu, že nepřevážíme postupně všechny jednotlivé části, ale až dům jako hotový celek, šetříme náklady za dopravu a vypouštíme méně emisí.
Je Vašim snem kvalitní, plnohodnotný a pohodlný dům zahalený do moderního hávu, který bude sloužit dlouho a bez problémů? My Vám jej splníme!
0

Let
zkušeností

0+

Postavených
domů

0+

Sp okojených
zákazníků