Mobilní dům MODUL 1 B - Plochá střecha

MOB 1 zaujme především svým moderním vzhledem a kompaktními rozměry. Pyšní se prostorným a prosvětleným obývacím pokojem, který lze snadno proměnit v plnohodnotnou ložnici. Samozřejmostí je kuchyňský kout a přes předsíň dostupná vybavená koupelna. Zatoužíte-li pak po čerstvém vzduchu, stačí jen vykročit skrze prosklené dveře na velkoryse pojatou terasu. To vše dohromady tvoří ideální zázemí pro Váš každodenní život či víkendový odpočinek. Už takové místo máte? MOB 1 poslouží i jako pracovní centrum Vaší firmy či prvotřídní zahradní domek.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení. Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty. Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Jste singles, nebo žijete v páru? Navrhli jsme pro Vás interiér tohoto domu pro plnohodnotné bydlení 2 osob. Ač to nevypadá, naleznete v něm spoustu úložných míst, kam si můžete dát veškeré sve nezbytnosti. I přes omezený prostor v domečku vykouzlíte v plně vybavené kuchyni vše, na co budet mít chuť. Pohodlě se pak můžete usadit u televize a večer se bez kompromisů vyspíte na pořádné posteli.

Více informací zjistíte v naší sekci Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 38,25 m²
  • Dispozice : 1+kk