Mobilní dům MODUL 2 A - Šikmá střecha

Díky oddělené ložnici nabízí MODUL 2 komfortní bydlení bez kompromisů. Obývací pokoj vybavený kuchyňským koutem a moderní koupelna pak dokreslují obraz útulného a praktického zázemí. Bydlení však nekončí uvnitř, ale pokračuje na prostorné terase přístupné jak z ložnice, tak z obývacího pokoje. MODUL 2 tedy najde uplatnění jako ideální první domov, či pracovní centrum Vaší firmy.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení.Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty.Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Máte rádi malý a útulný prostor a přitom chcete mít kromě obýváku oddělenou plnohodnotnou ložnici? Tento domek je uzpůsoben pro komfortní bydlení 2 lidí. V obývací kuchyni pohodlně pohostíte klidně i čtyři hosty. Relaxovat můžete na sofa u oblíbeného seriálu nebo se jen kochat pohledem skrze francouzské okno na zahradu.

Více informací zjistíte v naší sekci s Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 45 m²
  • Dispozice : 2+kk