Mobilní dům MODUL 3 A - Šikmá střecha

Oproti předchozím modelům nabízí MODUL 3 místnost navíc a rozšiřuje tak možnosti Vašeho obydlí. Lze ji totiž využít jako dětský pokoj, pracovnu, či pokoj pro hosty. Díky dispozičnímu řešení domu Vám navíc ložnice i pokoj nabízí maximální soukromí. Samozřejmostí je pak vybavená koupelna, kuchyňský kout a vzdušná terasa, na které si můžete dopřát zasloužený odpočinek. Prosklené dveře vedoucí do všech obytných místností prosvětlí Váš domov a dokreslí tak atmosféru moderního a pohodového zázemí.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení. Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty. Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Domek ve verzi 2+KK nebo 3+KK skvěle poslouží pro bydlení až 3členné rodiny. V domě můžeme vytvořit jak prostor pro caparty, tak pro dospěláky. A že se tam ve třech nevejdete? Napište nám, pomůžeme Vám vyřešit nábytek v pokojích dle Vašich potřeb pro malé i pro velké.

Více informací zjistíte v naší sekci s Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 54 m²
  • Dispozice : 3+kk