Mobilní dům MODUL 4 B - Plochá střecha

Z MODUL 4 lze díky jeho atraktivnímu vzhledu a dispozičnímu řešení vytvořit moderní zázemí pro Vaši rodinu či firmu, nebo místo pro zasloužený víkendový odpočinek. Terasa přístupná z obývacího pokoje i ložnice láká k relaxaci a zábavě, zatímco pokoj orientovaný na druhou stranu nabízí klid a soukromí. Atraktivní kuchyňský kout a koupelna pak dokreslují obraz plnohodnotného bydlení bez kompromisů.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení. Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty. Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Interiér domečku skvěle poslouží i čtyr-členné rodině, nebo jako prostorná víkendová chata. Rozvržení nábytků vychází z potřeb pro rodinu s dvěma dětmi. Pokud ale žijete v menším počtu, může Vám jeden z pokojů skvěle posloužit jako domácí kancelář či ateliér. Naváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv speciálním požadavkem, rádi Vám návrh upravíme na míru.

Více informací zjistíte v naší sekci s Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 61,3 m²
  • Dispozice : 3+kk