Mobilní dům MODUL 5 B - Plochá střecha

Protože MODUL 5 disponuje kromě prostorného obýváku a ložnice i dvěma dalšími pokoji, stává se tak ideálním obydlím pro rodinu s dětmi. Ty jistě ocení i přilehlou terasu a luxusní vzhled celého objektu. A že už bydlení máte? Stavba skvěle poslouží i pro víkendovou relaxaci nebo jako zázemí Vaší firmy.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení. Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty. Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Do toho domečku se hravě poskládá i pěti členná rodinka. V obytné kuchyni s obývákem je dostatek prostoru pro větší jídelní stůl a s velikostí pohovky si příliš hlavu lámat nemusíte, padne sem téměř každý kus, který se Vám zalíbí. V pokojích pro Vás rádi vytvoříme zázemí jak pro malé, tak velké, včetně dostatku úložných prostor.

Více informací zjistíte v naší sekci s Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 91,5 m²
  • Dispozice : 4+kk