Mobilní dům MODUL 6 A - Šikmá střecha

U MODUL 6 se místem opravdu nešetří a tato velkoryse pojatá stavba klade důraz na prostor a praktické řešení. Okouzlí svými velkými prosvětlenými místnostmi s množstvím oken, či oddělenou toaletou. Nechybí zde ani technická místnost nebo prostorná koupelna. To vše pak tvoří komfortní bydlení zahalené do luxusního hávu, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Vybírat můžete ze tří variant a příplatkové výbavy. Přehled vybavenosti jednotlivých provedení naleznete ZDE.

  • HRUBÁ STAVBA
  • STANDARD
  • PREMIUM

Součástí tohoto provedení je hrubá stavba ze systému SIPs. Na přání je možné si doobjednat vyšší úroveň dokončení. Nebo si můžete vybrat z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny

celková cena bez DPH

Provedení STANDARD je standardně vybavený dům, který obsahuje například střešní šindel, sprchový kout šíře 90cm, sprchovou baterii, umyvadlo š. 50 cm, umyvadlovou baterii, el. bojler 50/ 80/ 100 L a závěsné WC, sektorová kuchyňská linka Hornbach a další. Přehled základní vybavenosti naleznete ZDE.


A dále si k tomu můžete vybrat něco z následujících přípaltků:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH

Je exklusivní model v naší nabídce domů. Je u něj kladen důraz na moderní vzhled a použití těch nejkvalitnějších materiálů pro ty nejnáročnější klienty. Dále je možné dovybatvit:


Kalkulátor výsledné ceny


celková cena bez DPH
 
    Vizualizace interiéru

Tak tomuhle domečku říkáme bydlení bez kompromisů. S dostatkem místa, velkou vybavenou kuchyní a obývákem je dům předurčen početným rodinkám a nebo těm, kteří milují dostatek prostoru či velké návštěvy. Celkový prostor domečku Vám s radostí dotvoříme na míru podle Vašich potřeb.

Více informací zjistíte v naší sekci s Kuchyňské linky. Technický výkres kuchyňské linky


Ve standardu za příplatek nebo v premium v ceně si s námi můžete udělat i koupelnu dle Vašeho přání. Pro představu jsme pro Vás připravili pět barevných variant.


Více informací naleznete v naší sekci Koupelny.Technické informace

  • Zastavěná plocha : 117,9 m²
  • Dispozice : 4+kk